PictureZdroj: http://thelongthread.com/?p=11428
Jaké jiné látky než z kolekce "Garden" od Ellen Luckett Baker by na těchto stránkách měly být? Pokud se Vám líbí, lze je sehnat i na našem kontinentu...

 
 
Picture
.. a nejen pro ně je určena nová kolekce Bo Bunny, kterou můžete zakoupit např. na Hawthorne Threads.

 
 
PictureZdroj: http://www.ikea.com
Jak se vám líbí?

Picture
http://www.etsy.com/listing/98228483/canvas-vintage-style-school-botanical?ref=shop_home_active
 
 
Tak ty bohužel nelze nikde najít - chtěla jsem si tématicky doplnit výběr látek, ale žádnou látku s motivem angreštu či rybízu nemůžu na trhu najít. Jablka, hrušky, ořechy,.... těch je nepřeberné množství, ale tak krásné ovoce, jakým je rybíz a angrešt, žádné látkové zástupce nemá... třeba se do příštího roku situace zlepší.
 
 
PictureZdroj: http://www.hawthornethreads.com/fabric/designer/silvia_vassileva/silvias_garden/pretty_poppies_in_red
... nejenom na louce, ale také na látkách Silvie Vassilevy - krása.

 
 
Nic tak nepotěší si s nadcházejícím létem prohlédnout novou kolekci látek od Heather Rose, která je přesně v duchu zahrádkaření - jahody, čtyřlístky, žáby, med... co takhle deka, pod kterou si můžete snít o své dokonalé zahrádce? 

Dostupné od srpna 2013.
 
 
Picture
Látka - IKEA (v současnosti nedostupná), výplň - vatelín, vnitřní vrstva - flees. To vše proquiltováno a vyšito zelenou a doplněno závěsem.

 
 
Picture
Sezóna marmelád se už blíží - abyste se neopařily a neušpinily, co si takhle nechat vyrobit šikovnou, ale i tématickou zástěru nebo chňapku?

Michael Miller Backyard Baby Bug Jars existuje i s černým pozadím a mnoha doplňovými látkami (podívejte se např. sem: http://www.fabric.com/quilting-fabric-shop-by-designer-michael-miller-fabric-michael-miller-backyard-baby.aspx).

Dostupnost: zástěra: 3 týdny
chňapka: 1-2 týdny (podle dostupnosti materiálu)

 
 
Picture
Kapradiny na zahrádku patří, zvláště máte-li na ní jezírko. Tato metráž mne v IKEA velmi zaujala - kdyby se mi hodila barevně, už by z ní byly závěsy.

Dolaďte si Váš stůl slušivým ubrusem (pozor, šíře látky 150 cm), nebo Vaše okna novými lesními závěsy.

Dostupnost: 2 týdny.

 

Sklizeno

05/29/2013

0 Comments

 
Picture
Úroda se teprve chystá, ale co byste řekli na letní prostírání z této látky? 8 prostírek, pro čtyřčlennou rodinu jedna pro každého a ještě bude náhradní...

Dostupnost: na vyžádání, cca 2 týdny.

Detaily látky viz výrobce:
 http://www.robertkaufman.com/fabrics/metro_market/AYS-13056-193/