Dnešní úlovky ze zahradnictví Krulichovi: bobkový list (198,-), máty (citronová a "standardní", po 38,-) a oregano (48,-).  Zahradnictví mohu doporučit zejména s ohledem na velký výběr bylinek (zejména co se máty týče), nevýhodou je bohužel zmatečné označování ceny - tak jsem si myslela, že bobkový list bude stát 98,-, protože měli v nabídce vavřín za 58,-, 98,- a 198,- a ten můj se mi zdál jako střední... tak příště si dám větší pozor.

Na fotkách je krom vavřínu oregáno (světle zelené, vpravo nahoře) a "standardní" máta (vlevo nahoře). Přijdou přesadit, zatím přebývají v květináči u keříčkových lichořeřišnic.
_________________________

These are my new herbs - laurus, mint (normal and lemon-scent) and oreganum. The laurus will be transplanted to a bigger pot (the roots are already our of the original small pot), the oreganum (the light green plant in the right top of the first photo) and the "normal" mint (on the opposite side) share the common pot with nasturtiums and wait for a more suitable place to live in. Hoping for a vertical herb garden...
 

Leave a Reply.